ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!
У Комп'ютерно-інформаційному центрі Тетяни і Омеляна Антоновичів
Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника (вул. Стефаника, 2)
пропонується тестовий доступ до таких баз даних :


Тестовий доступ до електронних ресурсів компанії Gale Cengage Learning

З 10 листопада по 9 грудня 2015 року Вам відкрито тестовий доступ до ресурсів компанії Gale Cengage Learning — беззаперечного світового лідера з постачання наукових та освітніх інформаційних ресурсів.
Підчас тестового періоду отримано доступ до таких баз (згідно заповнених Вами раніше анкет):

1) InfoTrac Academic OneFile — містить документи з усіх галузей знань;


2) Artemis Literary Sources — база даних для літературознавців;



3) Бази платформи Artemis Primary Sources (економіка, політика, історія):

«Financial Times Historical Archive 1888-2010» та



«Economist Historical Archive».



Зверніть увагу, що в межах тестового доступу учасники зможуть скористуватися лише двома архівними колекціями платформи Artemis Primary Sources – «Financial Times Historical Archive 1888-2010» та «Economist Historical Archive». Якщо б раптом хтось потребував доступ до інших архівних колекцій даної платформи – прошу написати і вказати до яких саме.

По закінчені тестового доступу, очікуємо на Ваші відгуки щодо даних ресурсів.

Промоційні матеріали та інструкції щодо роботи з продуктами Gale:
· Gale, Leaflet in Russian
· InfoTrac, AOF brochure
· Artemis Literary Sources, tip sheet
· Economist Historic al Archive brochure
· Financial Times and Economist – comparison
· Financial Times Histrorical Archive
Відео до даного матеріалу можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Cin9CLXA4UQ

Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника.
Період доступу: 10 листопада до 9 грудня 2015 р.
Адреса доступу: http://gale.cengage.co.uk


Тестовий доступ до електронних ресурсів компанії Springer Science+Business Media

З 1 квітня до 17 червня 2015 р. пропонується тестовий доступ до ресурсів міжнародної видавничої компанії Springer.
Колекція SpringerLink Online Journal містить понад 2200 рецензованих англомовних журналів. Усі журнали повністю проіндексовані та організовані за предметними рубриками:
Business & Economics Collection – складається з більш ніж 135 журналів галузі бізнесу та економіки. Багато економістів – лауреатів Нобелівської премії різних років (Ісраель Ауманн, Едвард Прескотт, Райнгард Зелтен, Амартія Кумар Сен, Вернон Сміт та Джозеф Стігліц) автори або редактори журналів колекції.
Chemistry & Materials Science Collection – більш як 200 журналів, що охоплюють матеріалознавство, хімічні науки та її субдисципліни: органічна, неорганічна і фізична хімія, аналітична хімія, каталіз, теоретична та комп'ютерна хімія, електрохімія, броматологія, хімія полімерів, оптичні та електронні матеріали. Серед журналів є видані у співпраці з провідними світовими хімічними товариствами.
Humanities, Social Sciences and Law Collection – понад 220 журналів з філософії, права, соціології, лінгвістики, освіти. Всі журнали строго рецензовані та індексуються в авторитетних реферативних базах даних.
Mathematics & Statistics Collection – включає більш як 175 назв журналів з алгебри, геометрії, теорії ймовірностей, математичної статистики, багато з яких є «бестселерами» в своїй галузі. Безліч авторів публікацій, що представлені у даній колекції, є лауреатами престижних математичних премій.
А також Behavioral Science Collection, Computer Sciences Collection, Earth and Environmental Sciences, Engineering Collection, Medicine Collection, Biomedical & Life Sciences Collection, Physics and Astronomy Collection.
Тестовий доступ організовано за сприяння проекту Електрона бібліотека України – ELibUKR (http://www.elibukr.org/)
Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника.
Період доступу: з 1 квітня до 31 травня 2015 р.
Адреса доступу: http://link.springer.com


Тестовий доступ до електронних продуктів на платформі EBSCO

З 1 квітня до 31.05.2015 відкрито тестовий доступ до електронних продуктів на платформі EBSCO:
1) ACADEMIC SEARCH COMPLETE — містить понад 8500 повнотекстових періодичних видань, серед яких 7300 рецензованих журналів. Водночас надається анотований покажчик понад 12500 журналів та 13200 публікацій (монографії, звіти, матеріали конференцій тощо).
Галузеве покриття ACADEMIC SEARCH COMPLETE — антропологія, астрономія, біологія, ветеринарія, зоологія, зоотехніка, географія, геологія, цивільне будівництво, природні науки, фізика, хімія, матеріалознавство, математика, автомобілебудівництво, харчова галузь та технологічні науки, фармацевтичні науки, музика, електротехніка, етнічні та багато культурні дослідження, і багато інших.
Academic Search Complete – мультидисциплінарна база даних від компанії EBSCO, що пропонує доступ до найпопулярніших наукових журналів різних галузей знань. База індексує майже 14 000 журналів, надає доступ до повних текстів з 9 000 журналів, більша частина яких (7 800) – рецензовані. Серед організацій, журнали яких представлені у цій базі даних American Institute of Physics, American Society of Civil Engineers, American Society of Mechanical Engineers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Springer, Taylor & Francis, Wiley-Blackwell, Hindawi Publishing Corporation тощо.
2) Applied Science (EBSCO)
Applied Science & Technology Source – база даних із прикладних та комп’ютерних наук. Серед журналів є назви, що раніше не були доступні. 1400 повнотекстових журналів надають доступ до провідних періодичних ділових, професійних, технічних та популярних журналів, посібників, матеріалів конференцій. База містить унікальний предметний тезаурус та зміст колекції Industrial Arts Index (1913-1957). Тематичні розділи бази: прикладна математика, штучний інтелект, інформаційні та комунікаційні технології, комп’ютерні бази даних та програмне забезпечення, теорія та комп’ютерні системи, нейронні та оптичні системи, нові технології та ін.
3) Legal Source (EBSCO)
Legal Source – база даних юридичного спрямування, що пропонує доступ до більше ніж 870 повнотекстових журналів з права, та є авторитетним джерелом інформації з актуальних досліджень, думок і тенденцій у юридичній сфері. База містить наукові статті, матеріали конференцій та симпозіумів, юридичні документи, судові рішення, законодавчі акти, книги, рецензії тощо.
4) Political Science Source (EBSCO)
База даних Political Science Complete охоплює дослідження з порівняльної політології, гуманітарних питань, міжнародних відносин, права та законодавства, політичних теорій та ін. База надає доступ до повних текстів 660 журналів, більше 300 книг та монографій, майже 45 000 матеріалів конференцій, серед яких заходи International Political Science Association. Political Science Complete має тезаурус із 23 500 термінів для ефективного пошуку. Серед журналів, доступ до яких надає база, такі відомі видання як American Diplomacy, American Journal of Political Science, Canadian Parliamentary Review, Journal of Language & Politics, Journal of Politics, Political Science Quarterly, Political Studies
5) Humanity Source (EBSCO)
Humanities Source – ресурс для студентів, викладачів, дослідників різних сфер гуманітарної науки. База даних пропонує повнотекстовий доступ до більше ніж 1500 журналів, а також до бібліографічних даних, інтерв’ю, повних літературних текстів, рецензій на книги, фільми, мюзикли, програми радіо та телебачення тощо. Тематично база охоплює археологію, історію, гендерні студії, мовознавство, літературознавство, філософію, релігію, різі види мистецтва (музика, фільми, танці, художнє мистецтво та ін.).

Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника.
Період доступу: з 1 квітня до 31 травня 2015 р.
Адреса доступу: http://search.ebscohost.com


Тестовий доступ до повнотекстової бази даних BioOne

За підтримки aсоціації “Iнформатіо-Консорціум” до кінця 2015 року відкрито тестовий доступ до повнотекстової бази даних BioOne, яка містить публікації наукових товариств та дослідницьких інститутів у галузі біології, екології, географії та науки про навколишнє середовище.
176 журналів від 132 видавців, понад 120 журналів враховуються в ISI Thomson Reuters.

BioOne був створений як некомерційна організація в 1999 р. між американським Інститутом Біологічних Наук (American Institute of Biological Sciences (AIBS)), SPARC (Scholarly Publishing & Academic Resources Coalition), університетом Канзасу, Великим Західним Союзом Бібліотек (Greater Western Library Alliance) та Allen Press, Inc.
    Перелік дисциплін:
  • Сільське господарство, молокознавство та зоознавство
  • Агрономія
  • Біохімія та молекулярна біологія
  • Збереження біорізноманіття
  • Біологія
  • Біофізика
  • Цитологія
  • Біологія розвитку
  • Екологія
  • Освіта, наукові дисципліни
  • Інженерія, навколишнє середовище
  • Ентомологія
  • Науки про навколишнє середовище
  • Еволюційна біологія
  • Рибальство
  • Лісівництво
  • Генетика і спадковість
  • Географія, в т.ч. фізична
  • Геологія
  • Науки про Землю, міждисциплінарні
  • Лімнологія
  • Морська та прісноводна біології
  • Мікробіологія
  • Міждисциплінарні науки
  • Орнітологія
  • Палеонтологія
  • Паразитологія
  • Рослинознавство
  • Здоров’я громадське, в умовах навколишнього середовища та гігієна праці
  • Радіологія, клітинна медицина та медична візуалізація
  • Репродуктивна біологія
  • Науки про спорт
  • Ветеринарні науки
  • Зоологія
Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника
Період доступу: до 31 грудня 2015 р.
Адреса доступу: http://www.bioone.org
Додаткові матеріали про користування BioOne, в тому числі відео-посібники, доступні за лінком: http://www.bioone.org/page/resources/institutions/training


Тестовий доступ до журналу "The New England Journal of Medicine"


До 31 грудня 2014 року у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника надається безкоштовний доступ до електронної версії медичного журналу "The New England Journal of Medicine" (NEJM) .

Публікації, аудіо- та відеоматеріали журналу охоплюють більшість медичних галузей — педіатрія, хірургія, онкологія, генетика, гастроентерологія, інфекційні хвороби, ендокринологія, матеріали з першої невідкладної допомоги, охорони здоров'я та ін.
Журнал "New England Journal of Medicine" надає медичним фахівцям важливу інформацію щодо досліджень на перетині біомедичної науки та клінічної медичної практики. Інформація представлена у зрозумілому та зручному для клінічного використання форматі. NEJM інформує лікарів-практиків про сучасні наукові розробки, які є важливими як для практичного лікування пацієнтів так і для підвищення кваліфікації лікаря.
Повні тексти доступні з 1990 р. до теперішнього часу.
Тестовий доступ до ресурсу організовано за сприяння Асоціації "Інформатіо-Консорціум".

Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника.
Період доступу: до 31 грудня 2015 р.
Адреса доступу: http://www.nejm.org/


Тестовий доступ до журналу Pediatric Neurology Briefs

До 31 грудня 2015 року відкрито тестовий доступ до журналу Pediatric Neurology Briefs.
Pediatric Neurology Briefs — англомовний медичний журнал з питань дитячої неврології та суміжних дисциплін (дитяча нейропсихологія, нейрохірургія, неврологія та ін.).
Pediatric Neurology Briefs (PNB) — призначений для дитячих неврологів, невропатологів, нейрохірургів, педіатрів, психіатрів, психологів, педагогів та інших працівників охорони здоров'я з докладними інструкціями щодо діагностики, етіології, патології, лікування та прогнозування захворювань нервової системи новонароджених, дітей і підлітків. Редактори надають докладні щомісячні звіти опублікованих статей з коментарями на основі свого досвіду і підтверджують відповідними додатковими цитатами.
Глибина архіву: 2012 — поточний рік.
Тестовий доступ до ресурсу організовано у співробітництві з Асоціацією "Інформатіо-Консорціум" та Фундацією eIFL.

Доступ: у локальній мережі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника.
Період доступу: до 31 грудня 2015 р.
Адреса доступу: http://www.pediatricneurologybriefs.com/

Інформацію про доступ до цих інформаційних ресурсів можна одержати у чергового бібліотекаря Комп'ютерно-інформаційного центру імені Тетяни і Омеляна Антоновичів.