У ЛОКАЛЬНІЙ КОМП'ЮТЕРНІЙ МЕРЕЖІ ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМ. В.СТЕФАНИКА НАН ПРОПОНУЄ СВОЇМ ЧИТАЧАМ ДОСТУП ДО ТАКИХ ОНЛАЙНОВИХ ПОВНОТЕКСТОВИХ ТА РЕФЕРАТИВНИХ БАЗ ДАНИХ.


Львівська національна наукова бібліотека України імені В.Стефаника приєдналася до проекту ELibUkr — «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України»

Цей проект започатковано з метою якісного інформаційного забезпечення розвитку науки та освіти в Україні, організації доступу до світових інформаційних ресурсів та створення власних академічних ресурсів.
Реалізація проекту дасть можливість забезпечувати, підтримувати та вдосконалювати інформаційну базу, необхідну для навчальної та науково-дослідницької роботи українських учених і фахівців та відповідні механізми обміну інформацією з метою інтеграції українських науковців до міжнародної світової академічної спільноти. Проект передбачає доступ до головних баз даних через центральний вебпортал – www.elibukr.org .
Доступ можливий лише в локальній мережі ЛННБУ ім. В. Стефаника.
В межах проекту ELibUkr діє електронна доставка документів, електронних копій статей з міжнародних наукових журналів.
Замовлення виконується в межах ресурсів проекту.
Замовлення надсилати на електронну адресу координатора проекту у ЛННБ ім.В.Стефаника НАН України Держко І.З.
Формат замовлення: Автор. Назва. Джерело. Рік. Том (випуск, число). Сторінки.
Замовлення у скороченому вигляді не приймаються!


ПОВНОТЕКСТОВІ БАЗИ ДАНИХ:

Електронна бібліотека дисертацій Російської державної бібліотеки - 365 тис. повних текстів авторефератів і дисертацій з різних галузей знань.

Згідно з умовами договору про надання доступу до повнотекстової бази даних дисертацій РДБ, перегляд дисертацій можливий лише з локальної мережі ЛННБУ ім.В.Стефаника. Доступ до дисертацій буде надаватись за допомогою спеціалізованої програми DEFVIEW, яка унеможливлює копіювання сторінок дисертацій. Переглянути каталог дисертацій можна з будь-якого комп'ютера, під'єднаного до мережі інтернет, за адресою: diss.rsl.ru Скористатися цією послугою можуть користувачі з постійним читацьким квитком у Комп'ютерно-інформаційному центрі імені Тетяни і Омеляна Антоновичів за адресою: м.Львів, вул.Стефаника, 2 (в режимі роботи Бібліотеки). Дисертації пропонуються в форматі PDF з посторінковим переглядом.


Environmental Health Perspectives (EHP) - щомісячний рецензований журнал наукових досліджень та новин, що публікується Американським Національним інститутом екології здоров'я, Національними інститутами здоров'я, Департаментом охорони здоров'я та соціальних служб. Публікує найкращі та найактуальніші рецензовані наукові дослідження та новини про взаємозв'язок навколишнього середовища і здоров'я людини. EHP — займає перше місце у рейтингу журналів з тематикою "громадське, екологічне та професійне здоров'я" і друге місце серед щомісячних журналів з тематикою "науки про навколишнє середовище". Імпакт-фактор журналу 6,19.

Online Access to Research in the Environment (OARE) - доступ до 1 300 рецензованих журналів, що публікують дослідження щодо навколишнього середовища. В базі представлені дослідження з біології, біотехнології, генетики, ботаніки, кліматології, метероології, хімії тощо.
Доступ - за паролем. Щоб отримати пароль, необхідно звернутись до чергового бібліотекаря-консультанта.


Фонд електронної бібліотеки IQlib - на даний момент включає понад 2000 повнотекстових цифрових версій друкованих видань та регулярно поповнюється наступними виданнями:
  • підручниками, в тому числі авторськими розробками викладачів провідних вузів Росії;
  • монографіями, збірками наукових статей, дисертаціями, авторами яких є визначні російські і зарубіжні вчені;
  • сучасними виданнями, що висвітлюють актуальні концепції та нову інформацію, в першу чергу, з історії, економіки, соціології та інших гуманітарних та суспільно-політичних напрямках;
  • науково-популярними виданнями, котрі кваліфіковано розповідають про нові ідеї та досягнення в різних областях наукових знань;
  • технічною літературою, що дає уявлення про інженерні та технологічні рішення задач виробничого сектору економіки.
Для роботи з ресурсом необхідно зареєструватися.


Інформацію про доступ до поданих вище інформаційних ресурсів, а також ресурсів передплачених Національною бібліотекою України імені В.І.Вернадського можна одержати у чергового бібліотекаря Комп'ютерно-інформаційного центру імені Тетяни і Омеляна Антоновичів.